Kontakt - AWI Maskin ABlinkedin

AWI Maskin AB - ARLÖV

Tel: 040-41 03 00
Fax: 040-41 65 75
E-post:  awi.maskin@awim.se

Postadress: Hammarvägen 19, SE-232 37 Arlöv
Besöksadress: Hammarvägen 19, SE-232 37 Arlöv


AWI Maskin AB - KATRINEHOLM

Tel: 0150-727 17

Postadress: Box 3, 641 21 Katrineholm
Besöksadress: Fågelgatan 1, 641 33 Katrineholm

 


  • Janne ny 
    Jan Nilsson
    VD
    Försäljning Maskiner
    Järnväg, Ergomec, HF Mixing Group, UTP, Prodicon, For Lab Italia
    Tel: 0150-727 17
    Fax: 0150-109 94
    Mobil: 0705-45 25 82
    jan.nilsson@awim.se
  • malin2
    Malin Andersen
    Platschef Arlöv 
    Affärssamordning & Försäljning
    LabTech, Fredcolor, Friul Filiere, ImanPack
    Tel: 040-43 99 52
    Mobil: 0709-25 34 54
    malin@awim.se 
  • Fahed
    Fahed Abd
    Försäljning Maskiner
    Rep, Tung Yu, Boy, Barwell 
    Tel: 040-43 99 50
    Mobil: 0769-34 42 77
    fahed.abd@awim.se 
  • Katarina
    Katarina Stadler
    Samordning & Försäljning Maskiner
    Tel: 040-43 99 51
    Mobil: 0709-25 34 74
    katarina.stadler@awim.se
  • Roger ny
    Roger Ringlander
    Service och Försäljning Maskiner
    Rep, Barwell, CSP
    Tel: 040-43 99 55 
    Mobil: 0707-20 13 52 
    roger@awim.se
  • Bjrn
    Björn S Hansen
    Försäljning och Reservdelar
    Maxiblast, Bondabelt, Techne
    Tel: 040-43 99 54
    Mobil: 0707-20 17 31
    bjorn.s.hansen@awim.se
  • Cecilia
    Cecilia Nilsson
    Ekonomi
    ekonomi@awim.se
  • Olle ny
    Lars-Olle Nilsson
    Konsult
    Plast & Gummi